Böyle reality şov görülmedi… Yarışmacıdan sunucuya ‘ihanet’ silsilesi… Aldatanlar yarışıyor


İngiltere’de Netflix’te yayınlanacak “Cheaters: Unfinished Business (Aldatanlar: Bitmemiş İş)” isimli reality show’da birbirini aldattığı için ayrılan çiftler bir araya gelecek. Britain’s Got Talent isimli programda yaptığı jüri üyeliği ile hatırlanan Amanda Holden programın sunuculuğunu yapacak.

Uzmanların yardımı ile geçmişteki hatalarıyla yüzleşmeye çalışan çiftlerin birbirlerini affedip affetmeyeceğine ve sonuçta yollarına devam edip etmeyeceklerine şahit olacak.

“SUNMADIĞIM BU KALMIŞTI”

Amanda Holden’ın hayatı jüri üyeliği ve sunuculuk ile geçti ancak bu reality show ile ilgili olarak sözleri dikkat çekti: “Kariyerim boyunca hep aşk ve ilişkiler hakkında bir program sunmak istemiştim. İşte bu… İkinci şanslar ve yarım kalmış işler hakkında bir program…”

“Uzmanımızla birlikte bu çiftlerle tanışmak ve onlara affedip unutabileceklerine karar vermelerinde yardımcı olmak için sabırsızlanıyorum. Bunun bir parçası olmaktan büyük mutluluk duyuyorum.”

Ama bir ufak ayrıntı var: Amanda’nın geçmişinde bir aldatma olayı var. Peki nedir hikaye?

AMANDA KOCASINI NEREDE ALDATTI

Özel hayatı ile ilgili samimi açıklamalar yapan Amanda Holden iki evlilik yaptı. İlk eşi Les Dennis’ti. 1993 yılında tanıştılar. Holden o sırada 22 yaşındaydı. Les Dennis ise 40 yaşında. Aşık oldular birbirlerine ve evlendiler.

Fakat düğünden 5 yıl sonra Holden’ın ‘Hapy Birthday Shakespeare’ adlı oyunda birlikte sahneye çıktığı rol arkadaşı Neil Morrisey ile ilişki yaşadığı ortaya çıkınca, işler sarpa sardı.

Tabii ki ayrıldılar. Ama Holden’ın açıklamaları bitmedi. “Çok çocuk istiyordum. Ama onları Les ile yapmak istemedim.” sözü hiç unutulmadı.

Aldatma ile ilgili daha sonra şunları söyledi: “Bir ilişki yaşadım ve bir gecede korkunç bir insana dönüştüm. Les ile ilgili kötü duygularım yok. Onun için en iyisini diliyorum. İkimiz de hayatımıza devam ettik.”

Sunduğu yarışmanın aslında baş konusu sunucusu Amanda Holden olunca akıllara “Belki eski eşi ile onlar da bu şova katılırlar.” yorumları geldi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x